1%

Od kilku lat KS Piorun Lipówki jest partnerem Fundacji Studenckiej "Młodzi -Młodym".

Fundacja ta wspiera m.in. inicjatywy sportowe: Uzyskane poprzez 1% podatku fundusze może przeznaczyć na renowację boisk i obiektów sportowych. Możliwy jest także zakup nowoczesnego sprzętu i wszelkich niezbędnych środków. Możemy wreszcie dofinansowywać wyjazdy na mecze, turnieje oraz obozy sportowe. Pomagamy także pozyskiwać środki pieniężne na cele budowy nowoczesnych obiektów sportowych. Upowszechniamy wśród dzieci i młodzieży model sportowego i zdrowego trybu życia. Udzielamy także pomocy ośrodkom, klubom i stowarzyszeniom sportowym.
Może dzięki Tobie, młodym piłkarzom uda się spełnić marzenia o wielkiej sportowej karierze.
Każdy może wesprzeć Fundację, a co za tym idzie również nasz klub.

Przekaż 1% podatku na KRS :0000270261 z celem szczegółowym: KS PIORUN LIPÓWKI 4920.

Rozliczyć PIT oraz przekazać 1% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!
Ważna informacja: W wersji online programu prosimy w poz. 133, cel szczegółowy wprowadzić dopisek Partnera: KS PIORUN LIPÓWKI.

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy klubu: 71 1020 4476 0000 8802 0346 0656

www.fsmm.pl/4920/ks_piorun_lipowki
www.piorun.futbolowo.pl